ZIPE RALLY TEAM nie zwalnia tempa

samochó na torze

W sobotę (9 października) odbyła się 5. Runda STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, na której nie mogło zabraknąć naszej ekipy w składzie Maciej Rybak / Wiktoria Rybak oraz Piotr Samusiewicz / Izabela Kisielewska. Jak zawsze nasza ekipa dała z siebie wszystko!

Całe spotkanie odbywało się w dwóch lokalizacjach, a w każdej po dwie konfiguracje prób sprawnościowych.

Hat-trick 🙂

W klasie K1 zwyciężył Maciej Rybak pilotowany przez Wiktorię Rybak z przewagą 27.7 sek. Załoga zdobyła komplet punktów, dzięki czemu wskoczyli na 2. miejsce w klasyfikacji rocznej.

Klasa K3 – nagroda za 1. miejsce powędrowała w ręce Piotra Samusiewicza oraz Izabeli Kisielewskiej. Dzięki przewadze 22.2 sek. załoga awansowała na 1. miejsce w klasyfikacji rocznej.

Udane starty naszych naszych zawodników sprawiły, że ZIPE RALLY TEAM zdobył 1. miejsce w klasyfikacji TEAM zdobywając 60 punktów. Co więcej, obejmujemy prowadzenie w klasyfikacji rocznej TEAM!

samochód na torze

Gratulujemy naszym zawodnikom i zapraszamy do śledzenia i kibicowania im w kolejnej rundzie STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, która odbędzie się już 11 listopada (jubileuszowy 30. Rajd Niepodległości).

Fot. Adam Walewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *