Strona główna » Elektryka

Od 2009 roku wykonaliśmy już kilkaset instalacji – i tych małych i tych naprawdę dużych. Niejedno widzieliśmy i z różnymi problemami dawaliśmy sobie radę!

Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji:

 • Elektrycznych
 • Oświetleniowych
 • Energetycznych
 • Teletechnicznych, LAN, TV-SAT
 • Odgromowych

Jako uzupełnienie oferty – na co dzień zajmujemy się również sprzedażą i montażem:

Ponadto:

 • Nasi instalatorzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do montażu instalacji elektrycznych,
 • Używamy profesjonalnych, najwyższej jakości narzędzi i sprzętu do montażu instalacji,
 • Wykonujemy projekt instalacji dostosowany do potrzeb każdego klienta,
 • Przedstawiamy i doradzamy najwygodniejsze, sprawdzone rozwiązania,
 • Wykonujemy kompleksową instalację oraz przewidujemy wiele drobiazgów,
 • Zamawiamy i dostarczamy materiały na budowy w cenach hurtowych,
 • Pomagamy załatwiać formalności w Zakładzie Energetycznym,
 • Mamy uprawnienia, aby wpisać się do dziennika budowy jako wykonawca instalacji,
 • Wykonujemy pomiary instalacji, aby każdy nasz klient mógł przekazać je agentowi ubezpieczeniowemu w celu obniżenia składki,
 • Na etapie końcowym czytelnie opisujemy rozdzielnie, a w razie problemów w użytkowaniu instalacji służymy pomocą.

Profesjonalne usługi elektryka w Bielsku Podlaskim

Elektryka jest skomplikowaną dziedziną, która wymaga dysponowania nie tylko konkretną wiedzą, lecz także uprawnieniami. Z tego powodu zatrudniamy specjalistów, którzy od lat zajmują się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji elektrycznych. Takie osoby wiedzą, jak prawidłowo stworzyć cały system, zwłaszcza gdy konieczne jest podłączenie do niego wielu dodatkowych elementów. Szeroka wiedza i doświadczenie gwarantują użytkownikom budynku pełne bezpieczeństwo.

W trakcie projektowania i montażu elektroinstalacji pracuje wiele osób, co pozwala na szybkie zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych systemów. Odpowiednio planujemy harmonogram prac, by możliwe było jak najszybsze uzyskanie sprawnie działającego systemu, zarówno w prywatnym domu, jak i obiekcie firmowym.

Montaż instalacji elektrycznych

Zajmujemy się m.in. montażem instalacji elektrycznych oferowanych przez naszą firmę. Najpierw wykonujemy pomiary i przyglądamy się dokładnym planom nieruchomości, wraz z lokalizacją konkretnych kabli oraz innych urządzeń elektrycznych. Na tej podstawie możemy zaplanować optymalny przebieg dodatkowych przewodów. Staramy się działać w taki sposób, by instalacja była jak najmniej kosztowna i nie wymagała przeprowadzania gruntownego remontu. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku już istniejących budynków. Nasi specjaliści pracują też przy projektowaniu i wznoszeniu nowych nieruchomości. Przygotowany przez nas system ma zapewniać jak największą funkcjonalność, a także pozwalać na podłączenie do niego dowolnych elementów w przyszłości.

Kompleksowa oferta

Działamy zwłaszcza w Bielsku Podlaskim, a także w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy naszym klientom kompleksową ofertę. Sami dostarczamy wszystkie elementy niezbędne do stworzenia sprawnie działającego systemu. Wybieramy wyłącznie części pochodzące od cenionych marek, które zapewniają sprawność działania przez kolejne lata. Wpisujemy odpowiednie notatki do dzienników budowy i innych dokumentów związanych z nieruchomością. Orientujemy się w aktualnych przepisach, dlatego wykonujemy wszystkie prace w sposób w pełni legalny. Co więcej, możemy doradzać naszym klientom w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Pozwala to na ograniczenie kosztów inwestycji i stworzenie systemu, który zapewni wygodę korzystania z budynku na lata.

Nasza oferta obejmuje też instalacje fotowoltaiczne. Prawidłowe podłączenie całego systemu wymaga pomocy elektryka z odpowiednimi uprawnieniami. Projektujemy system i dopasowujemy go do zapotrzebowania na energię elektryczną w danym budynku. Następnie zajmujemy się podłączeniem konkretnych elementów do sieci. W realizacji takich inwestycji bierze udział wielu pracowników, o różnych specjalizacjach. Wszystkie działania muszą być potwierdzone w dokumentacji, wykonanej przez uprawnionego specjalistę. Możliwość skorzystania z profesjonalnych usług w wielu zakresach w jednej firmie sprawia, że inwestycja przebiega znacznie sprawniej. Oferujemy kompleksowe działania zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prywatnym.