Automatyczne rozwiązania pozwalają na zwiększenie komfortu korzystania z wielu instalacji. Stosuje się je m.in. w bramach garażowych i wjazdowych. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem takich rozwiązań. Oferujemy automatykę bram garażowych i wjazdowych. Znajduje ona swoje zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach, jak i w obiektach należących do firm.

Zawsze dopasowujemy instalację do specyfiki danej nieruchomości. Staramy się, by zapewniały one jak największą funkcjonalność. To klient może zdecydować, jaki sposób otwierania bramy sprawdzi się najlepiej w jego przypadku. Przeprowadzamy pomiary, dobieramy właściwy system automatyki i wdrażamy go w danym obiekcie. A wszystko to po to, by zmniejszyć nakład pracy ludzkiej i zwiększyć wygodę korzystania z nieruchomości. Automatyka bram wjazdowych i garażowych sprawia, że pracownicy i mieszkańcy nie muszą wychodzić z pojazdu, by wjechać na teren posesji lub budynku.

Oferujemy:

  • Sprzedaż oraz usługi z zakresu automatyki do bram wjazdowych i garażowych (zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych)
  • Napędy umożliwiające zautomatyzowanie nawet najdłuższych bram o największym ciężarze
  • Dobór i doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu i sterowania
  • Synchronizację jednego rodzaju pilotów do wszystkich bram

Dobrze dobrany napęd do każdej z bram jest elementem odpowiedzialnym za komfort i zadowolenie użytkownika oraz długą i bezawaryjną pracę.

Wiemy, jak ważna jest estetyka, dlatego w swojej pracy posługujemy się i proponujemy atrakcyjne wizualnie modele z doskonałymi mechanizmami o jak najlepszych parametrach technicznych.

Automatyka do bram skrzydłowych powinna być dobrana względem długości skrzydła i ciężaru bramy, częstotliwości pracy oraz wymaganego kąta i szybkości otwierania, podobnie jest z bramami przesuwnymi gdzie najważniejsza jest długość i ciężar bramy, ale również płynność pracy ręcznej.

Bramy garażowe i napędy do nich dobierane są pod kątem ich typu, rozmiaru i ciężaru, ale również pod względem oczekiwanej szybkości działania siłownika.

Ciekawostką jest również otwieranie bram z poziomu domofonu, klawiatury kodowej przy bramie, czytnika kart/pastylek zbliżeniowych, odciskiem palca, przyciskiem z domu lub aplikacją w telefonie.

Automatyka bram dla firm

Automatyka bram garażowych i wjazdowych jest popularnym rozwiązaniem wśród właścicieli firm. W ten sposób możliwe jest bowiem upłynnienie transportu. Nowoczesne systemy są wygodne w użyciu i bardzo wydajne. Sprawdzają się one zarówno w obiektach przemysłowych, jak i biurowych.

Działamy kompleksowo. Projektujemy elektroinstalacje, niezbędne do podłączenia systemów automatyki bram, a także wdrażamy je na terenie nieruchomości. Oferujemy wszystkie usługi niezbędne do stworzenia sprawnie działającego systemu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu.

Aktualności dotyczące bram wjazdowych i garażowych

Aktualności z branży bram wjazdowych i garażowych