Oferujemy:

  • Sprzedaż oraz usługi z zakresu automatyki do bram wjazdowych i garażowych (zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych)
  • Napędy umożliwiające zautomatyzowanie nawet najdłuższych bram o największym ciężarze
  • Dobór i doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu i sterowania
  • Synchronizację jednego rodzaju pilotów do wszystkich bram

Dobrze dobrany napęd do każdej z bram jest elementem odpowiedzialnym za komfort i zadowolenie użytkownika oraz długą i bezawaryjną pracę.

Wiemy, jak ważna jest estetyka, dlatego w swojej pracy posługujemy się i proponujemy atrakcyjne wizualnie modele z doskonałymi mechanizmami o jak najlepszych parametrach technicznych.

Automatyka do bram skrzydłowych powinna być dobrana względem długości skrzydła i ciężaru bramy, częstotliwości pracy oraz wymaganego kąta i szybkości otwierania, podobnie jest z bramami przesuwnymi gdzie najważniejsza jest długość i ciężar bramy, ale również płynność pracy ręcznej.

Bramy garażowe i napędy do nich dobierane są pod kątem ich typu, rozmiaru i ciężaru, ale również pod względem oczekiwanej szybkości działania siłownika.

Ciekawostką jest również otwieranie bram z poziomu domofonu, klawiatury kodowej przy bramie, czytnika kart / pastylek zbliżeniowych, odciskiem palca, przyciskiem z domu, lub aplikacją w telefonie Istnieje również ciekawe rozwiązanie gdzie przy pomocy pilota od bramy, oddzielnym klawiszem możemy załączyć alarm w domu lub oświetlenie zewnętrzne.

Skorzystaj z naszej oferty, a sprawimy, że Twoje życie codzienne stanie się automatycznie prostsze!